RedZoneCS Paulesti
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
RedZoneCS Paulesti


 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Ceas!
Subiecte similare
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
RedZoneCS
Ultimele subiecte
» how to get facebook fans xf
Tutorial tinta Counter-Strike Icon_minitimeDum Iul 31, 2011 7:47 am Scris de Vizitator

» buy facebook fans f3
Tutorial tinta Counter-Strike Icon_minitimeDum Iul 31, 2011 2:12 am Scris de Vizitator

» jessie and james hentai jessie from pokemon hentai
Tutorial tinta Counter-Strike Icon_minitimeDum Iul 31, 2011 12:26 am Scris de Vizitator

» hentai wallpapers hentai wallpapers for psp
Tutorial tinta Counter-Strike Icon_minitimeSam Iul 30, 2011 8:30 pm Scris de Vizitator

» homepage service backlink service
Tutorial tinta Counter-Strike Icon_minitimeSam Iul 30, 2011 5:48 am Scris de Vizitator

» Cu sau Fara
Tutorial tinta Counter-Strike Icon_minitimeVin Iun 10, 2011 11:47 pm Scris de insAnEzOr<3

» Admin Codat
Tutorial tinta Counter-Strike Icon_minitimeMar Iun 07, 2011 6:26 am Scris de Rappa^

» unban insAnEzOr<3
Tutorial tinta Counter-Strike Icon_minitimeMar Iun 07, 2011 5:06 am Scris de insAnEzOr<3

» Admin Killer.eu is
Tutorial tinta Counter-Strike Icon_minitimeMar Iun 07, 2011 4:39 am Scris de Alyn

Parteneri
forum gratuit
cs maps
DOWNLOAD CS 1.8
DOWNLOAD CS 1.8 CLICK

 

 Tutorial tinta Counter-Strike

In jos 
AutorMesaj
D.Sense.#
Admin
D.Sense.#


Mesaje : 78
Data de inscriere : 19/12/2010
Varsta : 30
Localizare : Paulesti

Tutorial tinta Counter-Strike Empty
MesajSubiect: Tutorial tinta Counter-Strike   Tutorial tinta Counter-Strike Icon_minitimeVin Ian 21, 2011 12:07 pm

Pentru inceput avem nevoie de Sprite Wizard.

Dupa ce l-ati downloadat intrati in Paint.

Pasul 1: Tineti apasat pe CTRL+E si o sa va apara o casuta. Imaginea trebuie sa fie de 256x256 pixeli in culori.

Pasul 2: Va desenati tinta dorita. ATENTIE: Culorile acceptate sunt negru, verde si rosu!

Pasul 3: Dupa ce v-ati desenat tinta dorita o salvati in oricare fisier doriti si in loc de 24-bit Bitmap alegeti 256 Color Bitmap.

Pasul 4: Intrati in Sprite Wizzard si mergeti in felul acesta:
Cod:
Next -> Browse... -> Alegeti tinta (ex: E:AndreiTinta.bmp) ->
Open -> Next -> Next -> Alphatest - 255 colors; last color
transparency (adica alb) -> Finish

Salvati tinta in cstrikesprites cu numele
sniper_scope.spr. ATENTIE: O copie a vechii tinte trebuie facuta daca
doriti sa o luati inapoi!

Pasul 5: Intrati in Counter-Strike si bucurativa de noua voastra tinta de Sniper!



Sus In jos
 
Tutorial tinta Counter-Strike
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Counter Strike in Romana
» Tutorial tatuaj personalizat
» Tutorial instalare Jail Break Mod

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
RedZoneCS Paulesti :: TUTORIALE :: Tutoriale Counter-Strike-
Mergi direct la: