RedZoneCS Paulesti
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
RedZoneCS Paulesti


 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Ceas!
Subiecte similare
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
RedZoneCS
Ultimele subiecte
» how to get facebook fans xf
Model De Cereri Mariri Rang pe Server/Forum Icon_minitimeDum Iul 31, 2011 7:47 am Scris de Vizitator

» buy facebook fans f3
Model De Cereri Mariri Rang pe Server/Forum Icon_minitimeDum Iul 31, 2011 2:12 am Scris de Vizitator

» jessie and james hentai jessie from pokemon hentai
Model De Cereri Mariri Rang pe Server/Forum Icon_minitimeDum Iul 31, 2011 12:26 am Scris de Vizitator

» hentai wallpapers hentai wallpapers for psp
Model De Cereri Mariri Rang pe Server/Forum Icon_minitimeSam Iul 30, 2011 8:30 pm Scris de Vizitator

» homepage service backlink service
Model De Cereri Mariri Rang pe Server/Forum Icon_minitimeSam Iul 30, 2011 5:48 am Scris de Vizitator

» Cu sau Fara
Model De Cereri Mariri Rang pe Server/Forum Icon_minitimeVin Iun 10, 2011 11:47 pm Scris de insAnEzOr<3

» Admin Codat
Model De Cereri Mariri Rang pe Server/Forum Icon_minitimeMar Iun 07, 2011 6:26 am Scris de Rappa^

» unban insAnEzOr<3
Model De Cereri Mariri Rang pe Server/Forum Icon_minitimeMar Iun 07, 2011 5:06 am Scris de insAnEzOr<3

» Admin Killer.eu is
Model De Cereri Mariri Rang pe Server/Forum Icon_minitimeMar Iun 07, 2011 4:39 am Scris de Alyn

Parteneri
forum gratuit
cs maps
DOWNLOAD CS 1.8
DOWNLOAD CS 1.8 CLICK

 

 Model De Cereri Mariri Rang pe Server/Forum

In jos 
AutorMesaj
Rappa^
Admin
Rappa^


Mesaje : 152
Data de inscriere : 18/12/2010
Varsta : 30
Localizare : Paulesti

Model De Cereri Mariri Rang pe Server/Forum Empty
MesajSubiect: Model De Cereri Mariri Rang pe Server/Forum   Model De Cereri Mariri Rang pe Server/Forum Icon_minitimeSam Ian 08, 2011 3:01 am

Pai in primul rand cei ce au Administrator nu pot sa il mareasca prin cerere.
Cei ce au Administrator si vor fi urcati la Moderator vor fi contactati de catre staff


Nick : ion
Acces :
Vechime : [vechime pe server/forum]
Motiv :

Pentru fiecare cerere faceti topic separat!

Pentru a fi urcati la rang mai mare trebuie sa aveti obligatoriu 10 demo`uri cu codati ... si 50-100 de posturi (depinde de acces)
[DACA NU INDEPLINITI ACESTE CONDITII CEREREA VA FI RESPINSA SI TOPICUL INCHIS
Sus In jos
https://csredzone.forumgratuit.ro
 
Model De Cereri Mariri Rang pe Server/Forum
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Model De Cereri Admin
» Re:Cereri Admin
» Marire rang shoby ;x

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
RedZoneCS Paulesti :: RedZoneCS :: Cerere marire rang pe server/forum-
Mergi direct la: