RedZoneCS Paulesti
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
RedZoneCS Paulesti


 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Ceas!
Subiecte similare
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
RedZoneCS
Ultimele subiecte
» how to get facebook fans xf
Reclamatie admin MaN^zOr Icon_minitimeDum Iul 31, 2011 7:47 am Scris de Vizitator

» buy facebook fans f3
Reclamatie admin MaN^zOr Icon_minitimeDum Iul 31, 2011 2:12 am Scris de Vizitator

» jessie and james hentai jessie from pokemon hentai
Reclamatie admin MaN^zOr Icon_minitimeDum Iul 31, 2011 12:26 am Scris de Vizitator

» hentai wallpapers hentai wallpapers for psp
Reclamatie admin MaN^zOr Icon_minitimeSam Iul 30, 2011 8:30 pm Scris de Vizitator

» homepage service backlink service
Reclamatie admin MaN^zOr Icon_minitimeSam Iul 30, 2011 5:48 am Scris de Vizitator

» Cu sau Fara
Reclamatie admin MaN^zOr Icon_minitimeVin Iun 10, 2011 11:47 pm Scris de insAnEzOr<3

» Admin Codat
Reclamatie admin MaN^zOr Icon_minitimeMar Iun 07, 2011 6:26 am Scris de Rappa^

» unban insAnEzOr<3
Reclamatie admin MaN^zOr Icon_minitimeMar Iun 07, 2011 5:06 am Scris de insAnEzOr<3

» Admin Killer.eu is
Reclamatie admin MaN^zOr Icon_minitimeMar Iun 07, 2011 4:39 am Scris de Alyn

Parteneri
forum gratuit
cs maps
DOWNLOAD CS 1.8
DOWNLOAD CS 1.8 CLICK

 

 Reclamatie admin MaN^zOr

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
SOS




Mesaje : 16
Data de inscriere : 19/01/2011
Varsta : 39
Localizare : Moreni

Reclamatie admin MaN^zOr Empty
MesajSubiect: Reclamatie admin MaN^zOr   Reclamatie admin MaN^zOr Icon_minitimeSam Ian 29, 2011 9:51 am

Numele reclamat:MaN^zOr

Reclamatia: Stimate MaN^zOr, nu e prima oara cand afirmi despre un player ca iti strica scorul, ceea ce denota o usoara urma de oftica.
Diferenta de etate dintre noi este si perioda in care am avut eu contact cu CS-ul (recunosca insa ca nu continuu).
Nu vreau sa am vreun conflict cu tine, dupa cum probabil ai observat mi-am vazut de joc si am ingnorat orice jignire sau acuza la adresa mea in timpul jocului.

Dovezi : Screenshot/Demo - http://www.2shared.com/photo/zQMhmGWc/fy_snow0234.html



Sus In jos
Seba

Seba


Mesaje : 91
Data de inscriere : 06/01/2011

Reclamatie admin MaN^zOr Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie admin MaN^zOr   Reclamatie admin MaN^zOr Icon_minitimeSam Ian 29, 2011 10:02 am

Numai luati si voi foc de la o simpla (banala) afirmatie Neutral doar pentru simplu fapt ca ti-a afirmat ca ii strici scoru (poate nu s-a referit la tn) il asteptam si pe el cu o parere
Sus In jos
SOS




Mesaje : 16
Data de inscriere : 19/01/2011
Varsta : 39
Localizare : Moreni

Reclamatie admin MaN^zOr Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie admin MaN^zOr   Reclamatie admin MaN^zOr Icon_minitimeSam Ian 29, 2011 10:33 am

Seba probabil n-ai observat cererea mea de unban in care spun ca MaN^zOr mi-a dat Destroy nemotivat.
Sus In jos
MaN^zOr
Admin
MaN^zOr


Mesaje : 30
Data de inscriere : 19/12/2010
Varsta : 30

Reclamatie admin MaN^zOr Empty
MesajSubiect: MaN^zOr    Reclamatie admin MaN^zOr Icon_minitimeDum Ian 30, 2011 6:56 am

Eu nu cred ca am zis vreodata de vreun player de pe acest sv ca imi strica scorul. Daca tu insinuezi acuze false la adresa mea, nu ai decat! Vreau sa vad un print screen la consola cand am zis eu ca "mi-ai stricat scorul". Multumesc Anticipat!
Sus In jos
D.Sense.#
Admin
D.Sense.#


Mesaje : 78
Data de inscriere : 19/12/2010
Varsta : 30
Localizare : Paulesti

Reclamatie admin MaN^zOr Empty
MesajSubiect: Reclamatie admin MaN^zOr   Reclamatie admin MaN^zOr Icon_minitimeDum Ian 30, 2011 7:04 am

FALS !! MaN^zOr nu a insinuat faptul ca i-ai stricat scorul. Avem nevoie de o dovada contrara pentru a vedea daca MaN^zOr a gresit cu ceva. Ce ai postat tu aici nu te ajuta cu nimic. Din cate am vazut, intrasei cu SILENT AIM pe server. Adminul respectiv si-a facut datoria. Stii si tu regulamentul. Multumesc de intelegere si sper sa nu se ajunga la vreun conflict din cauza unei false acuzatii.
Sus In jos
MaN^zOr
Admin
MaN^zOr


Mesaje : 30
Data de inscriere : 19/12/2010
Varsta : 30

Reclamatie admin MaN^zOr Empty
MesajSubiect: re subiect SOS   Reclamatie admin MaN^zOr Icon_minitimeDum Ian 30, 2011 7:21 am

Ma acuzi degeaba! Ai adus afirmatii false la adresa mea, fara a avea o dovada clara! Eu consider ca am respectat regulamentul si am actionat conform acestuia. Multumesc Anticipat!!!
Sus In jos
D.Sense.#
Admin
D.Sense.#


Mesaje : 78
Data de inscriere : 19/12/2010
Varsta : 30
Localizare : Paulesti

Reclamatie admin MaN^zOr Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie admin MaN^zOr   Reclamatie admin MaN^zOr Icon_minitimeDum Ian 30, 2011 7:22 am

In urma afirmatiilor, false la adresa lui MaN^zOr , consider ca acesta a actionat conform regulamentului! Iar tu nu ai dovezi la ce ai afirmat! Acele screen-uri nu ajuta la nimic! Daca ai ceva mai concret te asteptam, pana atunci :


///Subiect Inchis!!!
Sus In jos
Rappa^
Admin
Rappa^


Mesaje : 152
Data de inscriere : 18/12/2010
Varsta : 30
Localizare : Paulesti

Reclamatie admin MaN^zOr Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie admin MaN^zOr   Reclamatie admin MaN^zOr Icon_minitimeJoi Feb 03, 2011 8:42 pm

nu prea e subiect inchis Wink care e treaba il vad destul de curat playerul SOS are un demo facut cva?
Sus In jos
https://csredzone.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Reclamatie admin MaN^zOr Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie admin MaN^zOr   Reclamatie admin MaN^zOr Icon_minitime

Sus In jos
 
Reclamatie admin MaN^zOr
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Reclamatie admin MaN^zoR
» reclamatie heker
» reclamatie shoby

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
RedZoneCS Paulesti :: RedZoneCS :: Plangeri impotriva adminilor - Reclamatii-
Mergi direct la: